Osina Mała

Ubezpieczenie grupowe

Umowę o pracę

Od kandydatów oczekujemy:

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą
  • Znajomość rynku i branży będzie dodatkowym atutem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjno-handlowe
  • Nastawienie na cel i skuteczność działania
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

Opis stanowiska:

  • Planowanie zakupów i strategii zakupowych
  • Poszukiwanie nowych dostawców i towarów na rynku
  • Negocjacja umów i warunków handlowych
  • Przygotowywanie kalkulacji oraz raportów zakupowych
  • Analizowanie stanów magazynowych
  • Inicjowanie i utrzymywanie trwałych relacji z dostawcami

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe uzupełnione systemem premiowym
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego i cenne doświadczenie
  • Ciekawa praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym
  • Narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku
  • Ubezpieczenie grupowe

Szczegóły pod numerem telefonu: 797605006
Dokumenty aplikacyjne (CV ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych) prosimy przesyłać na adres: hr@elpol.agro.pl podając w tytule maila stanowisko.

Aplikuję